UI Skins (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Theme
ps: ویینه

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Theme name
ps: ویینه نوم
