UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Value
fa: مقدار

en: Theme
fa: پوسته

en: Other
fa: ساير

en: Color
fa: رنگ
