UI Skins (1.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Other
th: อื่นๆ

en: Color
th: สี

en: Select theme
th: เลือกชุดรูปแบบ
