UI Skins (1.1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Value
pt: Valor

en: Theme
pt: Tema

en: Other
pt: Outros

en: Color
pt: Cor

en: Scope
pt: Escopo

en: Theme name
pt: Nome do tema
