UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག
