UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Value
hr: Vrijednost

en: Theme
hr: Tema

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja
