UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Value
ja: 値

en: Theme
ja: テーマ

en: Other
ja: その他

en: Color
ja: 色

en: Scope
ja: スコープ

en: Theme name
ja: テーマ名
