UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್
