UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Value
lv: Vērtība

en: Theme
lv: Tēma

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa
