UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Value
sv: Värde

en: Theme
sv: Tema

en: Other
sv: Övriga

en: Color
sv: Färg

en: Scope
sv: Omfattning

en: Select theme
sv: Välj tema

en: Theme name
sv: Namn på tema
