UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Color
ta: நிறம்
