UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Value
te: విలువ

en: Theme
te: అలంకారం

en: Other
te: ఇతర

en: Color
te: రంగు
