UI Skins (1.1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Value
tr: Değer

en: Theme
tr: Tema

en: Other
tr: Diğer

en: Color
tr: Renk

en: Select theme
tr: Tema seç

en: Theme name
tr: Tema adı
