UI Skins (1.1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Value
et: Väärtus

en: Theme
et: Teema

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Scope
et: Ulatus

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
