UI Skins (1.1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Value
fr: Valeur

en: Theme
fr: Thème

en: Other
fr: Autre

en: Color
fr: Couleur

en: Transparency
fr: Transparence

en: Scope
fr: Étendue

en: Theme name
fr: Nom du thème
