UI Skins (1.1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Theme
nl: Thema

en: Other
nl: Andere

en: Color
nl: Kleur

en: Scope
nl: Bereik

en: Theme name
nl: Thema-naam
