UI Skins (1.1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Value
ru: Значение

en: Theme
ru: Тема

en: Other
ru: Другое

en: Color
ru: Цвет

en: Scope
ru: Ограничение

en: Theme name
ru: Название темы
