UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Value
ar: القيمة

en: Theme
ar: حلة

en: Other
ar: آخر

en: Color
ar: اللون
