UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Value
cy: Gwerth

en: Theme
cy: Thema

en: Other
cy: Arall

en: Color
cy: Lliw
