UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Value
fi: Arvo

en: Theme
fi: Teema

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Scope
fi: Kohde

en: Theme name
fi: Teeman nimi
