UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Value
gl: Valor

en: Theme
gl: Tema

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Transparency
gl: Transparencia

en: Theme name
gl: Nome do tema
