UI Skins (1.1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Value
id: Nilai

en: Theme
id: Tema

en: Other
id: Lainnya

en: Color
id: Warna

en: Scope
id: Lingkup

en: Theme name
id: Nama tema
