UI Styles (8.x-1.10) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Example
tr: Örnek

en: Other
tr: Diğer

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Select
tr: Seç

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Styles
tr: Biçemler

en: Exposed form
tr: Gösterilen form

en: Theme name
tr: Tema adı

en: @entity being viewed
tr: Görüntülenen @entity
