UI Styles (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Other
th: อื่นๆ

en: Select
th: เลือก

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Exposed form
th: แบบฟอร์มการสัมผัส
