UI Styles (8.x-1.13) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Other
ar: آخر

en: Style
ar: نمط

en: Select
ar: إختيار

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Exposed form
ar: نموذج مكشوف
