UI Styles (8.x-1.16) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Example
it: Esempio

en: Other
it: Altro

en: Style
it: Stile

en: Select
it: Scegliere

en: Pager
it: Paginazione

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Styles
it: Stili

en: Exposed form
it: Form esposto

en: Theme name
it: Nome del tema
