UI Styles (8.x-1.17) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Other
ast: Otru
