UI Styles (8.x-1.17) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: Other
et: Muu

en: Style
et: Stiil

en: Select
et: Vali

en: Pager
et: Lehitseja

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Styles
et: Stiilid

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
