UI Styles (8.x-1.17) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Example
ro: Exemplu

en: Other
ro: Altele

en: Style
ro: Stil

en: Select
ro: Alege

en: Pager
ro: Paginator

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Styles
ro: Stiluri

en: Exposed form
ro: Formular expus

en: Theme name
ro: Numele temei

en: Title styles
ro: Stilurile titlului
