UI Styles (8.x-1.17) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Other
ta: மற்றவை

en: Style
ta: பாணி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை
