UI Styles (8.x-1.17) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: Example
uk: Приклад

en: Other
uk: Інше

en: Style
uk: Стиль

en: Select
uk: Вибір

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Styles
uk: Стилі

en: Exposed form
uk: Розкрита форма

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Title styles
uk: Стилі назв

en: @entity being viewed
uk: Сутність @entity переглядається
