UI Styles (8.x-1.17) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: Example
vi: Ví dụ

en: Other
vi: Khác

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Select
vi: Chọn

en: Pager
vi: Phân trang

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Exposed form
vi: Form trình bày bộ lọc
