UI Styles (8.x-1.18) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Example
da: Eksempel

en: Other
da: Anden

en: Style
da: Typografi

en: Select
da: Vælg

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Exposed form
da: Blotlagt formular

en: Theme name
da: Theme-navn

en: @entity being viewed
da: @entity som vises
