UI Styles (8.x-1.19) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Other
bg: Други

en: Select
bg: Избери
