UI Styles (8.x-1.19) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Other
bo: གཞན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Exposed form
bo: ཕྱིར་མངོན་རེའུ་མིག
