UI Styles (8.x-1.19) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Example
cs: Příklad

en: Other
cs: Jiné

en: Style
cs: Styl

en: Select
cs: Vybrat

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Styles
cs: Styly

en: Exposed form
cs: Vystavení formuláře

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu
