UI Styles (8.x-1.19) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Example
eu: Adibide

en: Other
eu: Bestea

en: Style
eu: Estiloa

en: Select
eu: Aukeratu

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Styles
eu: Estiloak

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
