UI Styles (8.x-1.19) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: Example
id: Contoh

en: Other
id: Lainnya

en: Style
id: Gaya

en: Select
id: Pilih

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Styles
id: Gaya

en: Exposed form
id: Formulir terpapar

en: Theme name
id: Nama tema

en: @entity being viewed
id: @entity sedang dilihat
