UI Styles (8.x-1.19) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: - None -
ja: - なし -

en: Example
ja: 例

en: Other
ja: その他

en: Style
ja: スタイル

en: Select
ja: 選択

en: Pager
ja: ページャー

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Styles
ja: スタイル

en: Exposed form
ja: 外部設置フォーム

en: Theme name
ja: テーマ名

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル
