UI Styles (8.x-1.19) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Other
ku: هیتر
