UI Styles (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Other
az: Digər

en: Style
az: Stil

en: Pager
az: Peycer

en: Exposed form
az: Açıq forma
