UI Styles (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Other
hr: Ostalo

en: Style
hr: Stil
