UI Styles (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Other
eo: Alia

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
