UI Styles (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Example
hi: उदाहरण

en: Other
hi: अन्य

en: Style
hi: अंदाज

en: Pager
hi: पेजर
