UI Styles (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Example
ru: Пример

en: Other
ru: Другое

en: Style
ru: Стиль

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Styles
ru: Стили

en: Exposed form
ru: Раскрытая форма

en: Extra classes
ru: Дополнительные классы

en: Theme name
ru: Название темы

en: Title styles
ru: Стили заголовка
