UI Styles (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Example
sv: Exempel

en: Other
sv: Övriga

en: Style
sv: Stil

en: Pager
sv: Paginerare

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Exposed form
sv: Exponerat formulär

en: Theme name
sv: Namn på tema
