UI Styles (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Example
fr: Exemple

en: Other
fr: Autre

en: Pager
fr: Pagination

en: Exposed form
fr: Formulaire exposé

en: Theme name
fr: Nom du thème

en: Available styles
fr: Styles disponibles

en: used
fr: Utilisée
