UI Styles (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Example
gl: Exemplo

en: Other
gl: Outro

en: Style
gl: Estilo

en: Pager
gl: Paxinador

en: Styles
gl: Estilos

en: Exposed form
gl: Formulario exposto

en: Theme name
gl: Nome do tema
