UI Styles (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: Other
he: אחר

en: Style
he: סגנון

en: Pager
he: דפדוף

en: Styles
he: סגנונות

en: Exposed form
he: טופס חשוף
