UI Styles (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Other
nl: Andere

en: Style
nl: Stijl

en: Pager
nl: Paginering

en: Styles
nl: Stijlen

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Theme name
nl: Thema-naam
